> PRACA > Łódź

Regionalny Reprezentant Handlowy Łódź Przybyszewskiego | Bricoman w Łódź, Łódzkie sprżedam

ZADANIA: • sprzedaż materiałów budowlanych • pozyskiwanie nowych Klientów • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami • obsługa Klientów Kluczowych oraz inwestycji OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: • znajomości lokalnego rynku materiałów budowlanych • wiedzy z zakresu asortymentu budowlanego • doświadczenia w sprzedaży B2B • min. średniego wykształcenia • umiejętności organizacji pracy własnej • konsekwencji w działaniu • zaangażowania i skuteczności • umiejętności pracy w zespole OFERUJEMY: umowę o pracę opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe stabilne zatrudnienie, dobrą atmosferę możliwość stania się Ekspertem w obszarze, który Cię interesuje szkolenia, programy rozwojowe dofinansowanie karty Multisport

Detale ogłoszenia: Regionalny Reprezentant Handlowy Łódź Przybyszewskiego | Bricoman
Sprzedawca: Bricoman Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź